Grafika a tisk

Grafika a tisk

Máme více jak 6 let zkušeností v designu. Zabývám se veškerou vizuální komunikací a prezentací pro online či offline produkty. Od nameingu a brandingu až po mobilní aplikace a webové stránky. 

Grafické zpracování představuje velmi důležitou část naší práce a klademe na ni patřičný důraz. Zakázka začíná debatou se zákazníkem o jeho představě, na základě které navrhneme klientovi možné varianty focení, formátu, druhu papíru, barevnosti a ostatních produkčních činností. Jen kvalitní design propagace pomůže maximálně zhodnotit Vaší snahu uplatnit se na trhu.

Tisk a produkce –  produkcí rozumíme úplnou kontrolu zakázky od počátku až k odevzdání finální tiskoviny. Zákazníkovy odpadá starost s hlídáním kvality tisku, barevnosti a nakonec i termínů. Se spolupracující tiskárnou máme velmi dobré zkušenosti a smluvní vztahy ohledně termínů, kvality a cen. Můžeme nabídnout zkušenosti s tiskem reklamních katalogů, prospektů, plakátů, obalových materiálů, etiket, firemních tiskovin a jiné tištěné propagace.

Vizuální komunikace pro online a offline produkty 100%
Mobilní aplikace a webové stránky 90%
Tisk a produkce 80%